Дон Кіхот з чотириста тридцятої
У Владислава Васильовича Скалозуба ювілей. Він — професор кафедри КІТ, якого пам'ятають як шанованого вчителя мабуть тисячі наших випускників. Він знаний вчений, доктор технічних наук, академік Транспортної академії України. А для факультету — ще й батько-декан, який не тільки суворо карає студентів за нехлюйство, але й нерідко захищає їх перед керівництвом університету.
Та все ж який він, голова великої ТКшної родини, трудівник 430-ої аудиторії?


Іноді заходити до нього якось лячно, адже не просто професор – декан, завжди виглядає серйозним і поміркованим – але часом не знаєш чого чекати. Та це лише спочатку. От він запрошує до себе у кабінет, де речі завжди в ідеальному порядку, де, незважаючи на купу роботи, нема купи паперів і, здається, все має своє місце. І вам теж буде запропоновано місце – присісти, будьте певні.

З чим би ви не прийшли: проханням, пропозицією чи каяттям «за гріхи сесії», вас приймуть у порядку черги. А от нечемності та зухвальства він не терпить: на очах колег і студентів виставляв нахаб і зі свого кабінету, і з засідання кафедри. Зверхності у ставленні до молодших не має, проте дистанція – присутня.

На лекціях розповідає дуже складні речі і часом, з легкістю для себе, стрибає від теми до теми. (Ці знання обов’язково знадобляться, просто, можливо, не в цьому півріччі.) Та на консультаціях все у рази простіше: і приклади більш зрозумілі, і все покроково, а тримає себе більш впевнено. Дуже «підкупає» його робота з дипломниками: вичитує документацію, підказує за суттю, а іноді навіть допрацьовує разом зі студентом. У нього завжди є на них час, а його коментарі як керівника на захисті – блискучі, чіткі і на користь свого підопічного, хай як той «завинив»!

Працює над усим. Адміністративна робота в деканаті: дуже напружена, нервова і часом невдячна. Наукова робота: участь у науково-дослідних проектах університету, публікації у знаних виданнях, цікаві доповіді на конференціях (чули власними вухами – так воно і є!). Та перед усім він – викладач, про педагогічний талант якого краще розкажуть наші випускники.

Ідей та мрій – на два факультети вистачить! Так, він саме такий: сповнений ідеями та мріями, а ще – ентузіазмом. Йде вперед, рішуче, та вже спираючись на мудрість років і розуміючи своє місце і вагу в суспільстві. Кажуть, соціоністичний лицар, Дон Кіхот. Хто знає…

Є такі люди, що чарують з першого погляду, а є ті, що завойовують нас роками. Саме таким звитяжним лицарем, здається, і є наш декан.
Размещено: 24 января 2019
НОВОСТИ И СОБЫТИЯ
Какие важные события произошли, что интересного ожидается. Будьте в курсе, участвуйте, делитесь впечатлениями!
Костюмы
Костюмы (системщик) Мы с вами на презентации коллекции одежды IT-2012 … Одежда IT-шника должна быть не только элегантной но и соответствовать особенностям его специальности
НАШ ШАНС
23 ноября 2016 года в ДИИТе состоялось уже традиционное шоу «Шанс». О его популярности говорит полный актовый зал. И ожидания зрителей не были обмануты: ярко выступили многие коллективы и исполнители, интересным был конферанс, к тому же интриги добавил конкурс «Мисс и Мистер ДИИТ», который в таком формате проводился впервые… Но — обо всем по порядку. Своими впечатлениями зрительницы делится Настя Выдыш Начнем с того, как проходила подготовка к празднику. ДИИТ всегда славился отличной организацией концертов, поэтому ребятам пришлось хорошо потрудиться, чтобы удержать планку на высоком уровне. О том, как проходили репетиции, поделилась на своей странице в соц. сетях одна из участниц концерта…
2019! - Покуда дремлет "Страж"
Помни, что этот мир — не реальность. Это площадка для игры в кажущееся. Здесь ты практикуешься побеждать кажущееся знанием истинного. Ричард Бах «Карманный справочник Мессии» В Новый год мы — обычно пригруженные жизнью, но уверенные, что понимаем в ней толк — позволяем себе расслабиться и помечтать. В этот момент, когда мозговой «Страж-антивирус» дремлет, появляется шанс, что новые мысли смогут проскользнуть к нам в голову и, возможно, поселиться там. А потом, постепенно, прорастая, - изменить нашу жизнь… … Эта гадательная книжица снова скользнула ко мне в руки через 12 лет. Нарушив правила, согласно которым ты открываешь ее каждый раз однократно , чтобы получить неожиданный…
49000 Днепр, Украина
улица Лазаряна 2, ДИИТ
Телефон деканата: +38 (056) 373-15-52
Кибер Академия
Факультет «Техническая кибернетика» ДИИТа
Так ли часто мы говорим по душам, в особенности, если велика разница в возрасте?

А ведь это важно и необходимо: если общение идет на равных, то младшим и старшим наверняка есть, чем поделиться друг с другом.

Наш клуб задуман именно как место для подобного общения. Между преподавателями и студентами в первую очередь - но не только.
© 1965-2019 ФАКУЛЬТЕТ «ТЕХНИЧЕСКАЯ КИБЕРНЕТИКА» ДИИТа