Додатки для навчання
Напевно, всі в наш час вже стикалися із поняттям прокрастинація.
Згідно Вікіпедії: "Прокрастинація (англ. Procrastination) — психологічний термін, що означає схильність особи відкладати на потім, на завтра, на майбутнє неприємні рішення та справи".
Така схильність знайома багатьом. До того ж у наш час вона підтримується технологіями. Багато хто втрачає час саме в межах «Інтернет». Це нібито відмовка для самого себе.
«Ну я подивлюсь, чи не написав мені хтось. Адже це може бути дуже важливим». «Я трохи продивлюсь стрічку новин, це займе всього 5 хвилин». Впізнаєте? І в результаті за цей час ми і не відпочили, і не зробили те, що потрібно. Саме тому усе робиться в останній момент...
Та розвиток інформаційних технологій дав нам не лише можливості для прокрастинації, але й прилади для її подолання. Я зараз розкажу про спеціальні програми. У інтернеті їх безліч. Та я хочу поділитись з вами тими, які допомагають саме мені.

1) Forest (безкоштовна для Android).
https://play.google.com/store/apps/details?id=cc.forestapp


Ця програма має ігрову концепцію. Ти виставляєш час, за який не повинен відволікатись на телефон (від 10-ти хвилин до 2-ох годин), і у вікні гаджета вирощуєш своє деревце. Якщо зайдеш у інший додаток на твоєму телефоні, то рослина помре.
Програма має, як на мене, дуже гарний і водночас лаконічний інтерфейс. Це є важливим пунктом, який додає мені мотивації.
Також Forest аналізує твій прогрес. Ти маєш невеличке поле на тиждень. На ньому вирощуєш свої «завдання». І у кінці тижня можеш подивитись на розмір твого лісу. Скільки завдань виконав, стільки й рослин.


2) Strict Workflow (програма для браузеру Google Chrome)
https://chrome.google.com/webstore/detail/strict-workflow/cgmnfnmlficgeijcalkgnnkigkefkbhd/related?hl=en


Цей додаток виконує блокування інтернет-сторінок. Куди ти заглядаєш у намаганні не робити те, що треба? Включаєш ці сайти у список, пишеш в який час тобі буде заборонено заходити на ці сайти й активуєш програму. Особливо мені подобається, що, під час активації, ти не можеш змінити параметри: видалити який-небуть сайт, зменшити час праці. Тобто в тебе просто немає шансів на прокрастинацію (принаймні на цих сторінках).
3) Rescue time
https://www.rescuetime.com

Програма існує як для Windows, так і для Android. Я нею користуюся лише для комп’ютеру.
Цей додаток не бореться з прокрастинацією, але допомагає аналізувати її. Програма підраховує, скільки часу ви провели на тому чи іншому сайті. До речі, вона не враховує усі відкриті вкладки, а тільки час проведений саме на цій сторінці. Також вона поділяє сайти на категорії, намагаючись аналізувати скільки якій області ви приділіли уваги.

Існує дванадцять категорій:
Business; Communication & Scheduling; Social Networking; Design & Composition; Entertainment; News & Opinion; Reference & Learning; Software Development; Shopping; Utilities; Miscellaneous; Uncategorized.

Усі ці категорії поділяються на підкатегорії, для яких ви можете обрати рівень продуктивності. Тобто чи є сайти цієї підкатегорії важливими,чи вони, навпаки, заважають.
Ви можете додавати свої підкатегорії. Але я не вважаю ці функції суттєвими. Для мене важлим є тільки те, що можу простежити яким сайтам за день/тиждень/місяць я приділяла найбільше уваги.


І усе ж, якщо ці програми не допомогли у боротьбі з прокрастинацією, а треба робити якусь справу, моя порада - приділіть цій справі 15 хвилин. Адже 15 хвилин - це не страшно! Як правило перешкодою для виконання справи є те, що вона здається важкою, великою чи незрозумілою. За 15 хвилин ви, як мінімум, зможете намітити шлях виконання роботи. Після цього вже не страшно продовжувати.
// // Підготувала студентка 926 групи Годун Єлизавета
Размещено: 29 марта 2016
НОВОСТИ И СОБЫТИЯ
Какие важные события произошли, что интересного ожидается. Будьте в курсе, участвуйте, делитесь впечатлениями!
Встреча с будущим
В декабре прошедшего уже 2016-го в нашем городе произошло необычное событие: студенты IT-специальностей встретились с представителями ряда компьютерных компаний, которые презентовали им свои возможности в первую очередь в плане трудоустройства. Встреча не только вызвала живой интерес (присутствовало около 80 студентов из разных вузов Днепра), но и была прекрасно организована. А лидером в реализации этого проекта, да и автором его идеи стала наша студентка Лиза Годун. Мы публикуем ее рассказ. Каждый в своей жизни ставит цели и достигает их по мере возможности. Я хочу рассказать о том, как достигла цели, которая оказалась значимой не только для меня. Год назад я случайно попала на страничку…
Дайджест культурных мероприятий библиотеки
Приглашаем всех посетить социально-культурные мероприятия библиотеки
«Ура! Я-студент!» 2016
6 октября в ДИИТе прошло самое яркое событие осени «Ура! Я-студент!»
49000 Днепр, Украина
улица Лазаряна 2, ДИИТ
Телефон деканата: +38 (056) 373-15-52
Кибер Академия
Факультет «Техническая кибернетика» ДИИТа
Так ли часто мы говорим по душам, в особенности, если велика разница в возрасте?

А ведь это важно и необходимо: если общение идет на равных, то младшим и старшим наверняка есть, чем поделиться друг с другом.

Наш клуб задуман именно как место для подобного общения. Между преподавателями и студентами в первую очередь - но не только.
© 1965-2019 ФАКУЛЬТЕТ «ТЕХНИЧЕСКАЯ КИБЕРНЕТИКА» ДИИТа